Liderimiz Dr. Fazıl Küçük
Seni hep rahmetle ve sevgiyle anacağız.
2017 Yılı Vize İşlemleri
Federasyon Yönetim Kurulu tarafından, 2017 yılında faaliyet gösterecek Menajer, hakem antrenör ve sporcuların vize işlemleri için ödenecek ücret 80 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca vize işlemi için sporcuların Devlet Hastanelerinden veya tam teşekküllü Özel Hastanelerden sağlık raporu almaları ve raporun hastane mührünü ve tarihini taşıması gerekmektedir.

Menajer, hakem, antrenör ve sporcular, Federasyonun Kıbrıs Türk Kooperatif Merkez Bankası'ndaki 81363 numaralı hesabına yatırdıkları vize ücreti karşılığı aldıkları dekont ve sağlık raporu ile birlikte Federasyon Sekreterliğine başvurarak vize işlemlerini yaptırabilirler. Lisansların geçerlilik tarihinin bitmesinden itibaren 30 gün içerisinde vize işlemi yapılmayan Lisanslar % 50 cezalı olarak 120 TL'ye yapılacaktır.

Hakem Talimatı ve Antrenör Talimatı gereği, Antrenör/Hakemlerin Lisansları bulundukları yılın 01Ocak - 31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir. Yine talimata göre antrenör/Hakemlerin bir sonraki yıl Hakemlik/Antrenörlük yapabilmeleri için faaliyet gösterdikleri yıl içerisinde Federasyon tarafından düzenlenen Hakem/Antrenör Seminerine katılmaları gerekmektedir. Aksi halde Hakemlik ve Antrenörlük yapamazlar. 

Faal olan Antrenör/Hakemler, 2018 yılı içerisinde Antrenörlük/Hakemlik yapabilmeleri için, 2017 yılı içerisinde Federasyon tarafından düzenlenecek Antrenör/Hakem Seminerine katılmaları gerekmektedir. Aksi takdirde Lisanslarına vize işlemi yapılmayacağı gibi Antrenörlük/Hakemlik yapmalarına da müsaade edilmeyecektir.

Bu nedenle faal olan Antrenör/Hakemlerin izinlerini ve işlerini yılda bir kez yapılan Hakem ve Antrenör Seminerine göre ayarlayıp Antrenör/Hakem Seminerine katılmalarını, aksi halde doğabilecek sorunlardan Federasyonun hiçbir şekilde sorumluluğu olmayacağını belirtir.    Adres: Atatürk Spor Kompleksi, PK 838, Lefkoşa, KKTC
e-Mail: info@kuzeykibriskickboks.org
Tel / Fax: +90 392 223 1166
counter
Toplam Ziyaretçi